x
İçerik Menü

Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

  • giyimia.com adresine kayıt olmak için kullanmış olduğunuz bilgileri ( Üyeliksiz giriş, hızlı alışveriş ve benzeri terimleri kapsar) kesinlikle 3'üncü taraf firma/kişi/kuruluşla paylaşmayacaktır.

  • giyimia.com adresi altında yer alan bilgi formu / iletişim formu alanlarına girilen bilgiler de aynı şekilde 3'üncü taraf firma/kişi/kuruluşla paylaşmayacaktır.

  • giyimia.com adresine kayıt olduktan sonra bize iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda tarafınıza PR - Reklam çalışmaları adı altında SMS / E-Posta ve diğer sosyal medya mecralarında mesaj gönderebilir.  • Buna rağmen sosyal medya platformları üzerinden giyimia.com tarafından gönderilen mesajlar ve gösterilen reklamlar iletişim tercihiniz altında yer almamaktadır. Bu nedenle takipten çıkabilir, ilgili reklamları gösterme seçeneklerini ilgili platformlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.  • "Üyeliksiz giriş veya Kayıt olmadan devam et" seçenekleriyle oluşturulan sipariş ve üyeliklerde yukarıda belirtilen iletişim tercihleri giyimia.com bünyesine ait olup, izniniz doğrultusunda sistem üzerinden herhangi bir seçenek olmaksızın gönderime tabi tutulur. Bu durumda tarafımıza iletisim@giyimia.com mail adresinden ulaşabilir ve iletişim tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz.

  • Sipariş oluştururken girmiş olduğunuz bilgiler "İsim, Soyisim, Telefon, Mail Adresi, Adres" bilgieri hariç "KREDİ KARTI" gibi hassas bilgileriniz giyimia.com sistemi gereğince görüntülenememektedir. Kişi kendi bilgilerini tarafımızdan mahkeme kararı dahi olsa talep edemez. Kullanmakta olduğumuz sistemsel şifreleme teknikleri nedeni ile hassas bilgiler şifrelenir ve hiçbir şekilde tekrar okunamaz hale getirilir.  • giyimia.com firması tarafından isteğiniz doğrultusunda bilgileriniz güncellenbilir ve değiştirilebilir. Bunun haricinde herhangi bir güncelleme ve değişiklik talep edilemez. Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve mahkeme kararı doğrultusunda giyimia.com hukuki süreçler doğrultusunda bilgilerinizi Türkiye Cumhuriyeti yasama organlarına verebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.