x
İçerik Menü

Garanti ve İade Koşulları

İADE

 Satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. 

Ürünlerin giyilmemiş olması ve etiketlerinin takılı olması gerekmektedir. İade şartlarına uygun olmayan ürünler kabul edilmeyecek ( Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır. ( Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünler ) size geri gönderilecektir. 

İADE İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN ADIMLAR

İade kargonuz bize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde iadeniz hesabınıza ya da kredi kartınıza yapılacaktır.

İADE ŞARTLARI
     Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
     Ürün iadesi konusunda size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsin. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜN 

   Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez
   İade edilecek ürünün, 30 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI 
   İade etmek istediğiniz ürünün faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA 

   Kalite Kontrol Departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Kargonuz bize ulaştıktan sonra iadenin yapılma süresi, 3 iş günüdür. Kredi kartına yapılan iadeler bankanıza bağlı 1-10 iş günü içerisinde olmaktadır.
   Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. 
Not : Firma kaynaklı olmayan durumlarda kargo bedelleri alıcıya aittir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

   İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

SİPARİŞ İPTALİ
   Değerli müşterimiz, yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işlemi için WhatsApp +905447901434 müşteri hattımızdan iletişime geçerek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

AYIPLI ÜRÜNÜN İADESİ
   
Ürünün kullanım amacına ve ürün bilgilerinde belirtilen ana işlevlerini yerine getirmesini engelleyen üretim ve ürün nedenli durumlarda ürünü incelenmesi için bize gönderebilirsiniz. İnceleme sonucuna göre iadeniz gerçekleştirilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.