x
İçerik Menü

Teslimat Koşulları

Giyimia.com’dan vermiş olduğunuz siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişiniz kargo firmasına ulaştıktan sonra tarafınıza siparişinize ait kargo takip numarası SMS olarak gönderilir ve siparişinizi kargo firması aracılığı ile takip etmeniz gerekir. Siparişinizi oluştururken kullandığınız telefon numarası doğru değilse SMS tarafınıza ulaşmayacaktır. Bu durumda “Üye Girişi” yaparak, “Siparişlerim” sayfasından takip edebilir ya da “Kargo Takip” menüsünden yine siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

Siparişiniz kargo firmasına verildikten sonra giyimia.com ( İstanbul ) uzaklığına göre teslimat süreniz değişkenlik gösterebilir. Ancak bazı mobil bölgelerde ( Kargo firmalarının sadece belirli günlerde gittiği bölgeler ) belirtilen teslimat süresinden daha uzun sürede teslim edilebilir veya kargo firmasının şubesinden teslim alınmak üzere şubede bekletilebilir. Bu durumda ilgili kargo firmasını arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Siparişiniz ile ilgili teknik bir aksaklık olması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Bu nedenle sisteme girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve  doğru olması gerekli ve önemlidir.

 

“Resmi tatil, bayram, tatil, yılbaşı” gibi özel günlerde kargo firmasının çalışma saatleri baz alınarak teslimat yapılmaktadır. Belirtilen günlerde sipariş oluşturup, mobil bölge gibi bölgelere teslim olmaması durumunda giyimia.com sorumlu tutulamaz.

 

Kredi Kartı ve kapıda ödemeli oluşturduğunuz siparişlerinizde 14 gün içerisinde iade etme hakkınız mevcuttur.

 

Kredi kartı, Debit ( Banka Kartı ) ve kapıda ödeme olarak yaptığınız alışverişlerinizde koşulsuz iade işlemi gerçekleştirilir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.